Twoje moduły

[level-emarketer-mini]
Na tym poziomie nie masz dostępu do modułow.
Moduły są dostępne dla poziomów od eMarketer w górę.
[/level-emarketer-mini]

[level-emarketer]

Profesjonalny hosting w Klubie eMarketera

Profesjonalny hosting w Klubie eMarketera M to serwer dla Twoich stron i blogów.

Możesz mieć aż do pięciu domen a dla każdej z nich możemy uruchomić WordPressa z nieograniczoną ilością subdomen.

Już nie musisz sprawdzać czy Twoja strona działa i czy szybko się ładuje.

Serwer jest tak skonfigurowany i monitorowany by działał szybko i bezawaryjnie.

Wszelkie prace konfiguracyjne wykonamy za Ciebie. Oczywiście otrzymasz także dostęp do panelu administracyjnego Twojego serwera, ale nie musisz uczyć się administrowania serwerem.

Transfer jaki oferujemy jest wystarczający nawet jeśli Twoja strona będzie popularna i będzie miała dużą ilość odwiedzin.

Nasze serwery zlokalizowane są w serwerowni w Poznaniu, dlatego też Twoje strony będą ładować się bardzo szybko.

UWAGA: Panel wymaga zaawansowanej wiedzy, najlepiej wszelkie zmiany do wykonania zgłaszaj przez System pomocy Panel administracyjny serwera

Profesjonalne skrzynki pocztowe w Klubie eMarketera

Dziś posiadanie kont pocztowych we własnej domenie to podstawa profesjonalnego wizerunku dla każdego eMarketera.

Masz do dyspozycji aż do 20 skrzynek e-mail we własnych domenach. Możesz mieć osobną pocztę dla celów prywatnych, firmowych, do kontaktu z klientami itp.

Konta e-mail są zabezpieczone przed spamem i tak skonfigurowane by poczta z nich wysyłana nie trafiała do spamu u odbiorców mających darmowe konta pocztowe na znanych portalach. To gwarantuje wysoką dostarczalność wiadomości wysyłanych do Twoich klientów i subskrybentów Twoich newsletterów.

Pocztę możesz także obsługiwać poprzez specjalną stronę internetową. W polu “Nazwa” wpisz adres e-mail.

Poczta przez www

Hasło do kont pocztowych możesz samodzielnie zmienić poprzez specjalną stronę internetową.

Zmiana hasła do poczty

Autoresponder FUMP w Klubie eMarketera

Skonfigurowany Autoresponder FUMP bez limitu kont i subskrybentów do prowadzenia skutecznego email marketingu jest niezbędny w Twoim biznesie. Pozwala na oszczędność czasu przy obsłudze klienta, na pozyskiwanie nowych klientów i szybkie budowanie olbrzymich list adresowych.

Masz do dyspozycji FUMPa w każdej ze swoich domen. Możesz mieć nieograniczoną ilość kont i subskrybentów. Dla celów prywatnych, firmowych, do kontaktu z klientami itp.

Otrzymasz wtyczkę do bloga na WordPressie aby w prosty sposób umieścić formularz zapisu na newsletter lub biuletyn. Konta FUMPa są zabezpieczone przed spamem i tak skonfigurowane by poczta z nich wysyłana nie trafiała do spamu u odbiorców mających darmowe konta pocztowe na znanych portalach. To gwarantuje wysoką dostarczalność Twoich newsletterów i biuletynów a tym samym skuteczne budowanie relacji z klientamui i partnerami.

Jeśli nie wiedziałeś kto czyta Twoje wiadomosci, a kto ich nawet nie otwiera to TERAZ to będzie możliwe. W FUMPA wbudowaliśmy mechanizm sprawdzania ile osób klika w linki umieszczone w mailach.

FUMPa możesz obsługiwać poprzez specjalną stronę internetową z intuicyjnym panelem.

Pokoje do prowadzenia webinarów w Klubie eMarketera

Dziś prowadzenie webinarów to podstawa profesjonalnego wizerunku dla każdego eMarketera.

Masz do dyspozycji Internetowy Pokój konferencyjny na 500 miejsc 1 raz/tydzień na 2 godziny. Możesz prowadzić widoekonferencje dla celów prywatnych, firmowych, kontaktować się z klientami, prowadzić szkolenia online czy też budować swój wizerunek eksperta prowadząc darmowe webinary na dowolne tematy.

Pokój webinarowy umożliwia nagrywanie Twoich szkoleń i prezentację pulpitu Twojego komputera. Każdemu z uczestników webinaru możesz udzielić głosu i włączyć kamerę. Możesz także mieć wielu moderatorów prowadzących szkolenie.

Widzisz skąd są uczestnicy Twojego webinaru i każdego z nich możesz usunąć z pokoju video. Do dyspozycji masz także wirtualną tablicę i narzędzia do pisania i rysowania na slajdach.

Instalacja blogów na WordPress w Klubie eMarketera

Twój blog na skrypcie WordPress zostanie zainstalowany i skonfigurowany. Będzie miał już przygotowane wpisy dotyczące marketingu internetowego, skonfigurowane wtyczki i ustawiony profesjonalny motyw graficzny.

Wystarczy, że zmodyfikujesz przygotowane wpisy i treści stron pod swoje potrzeby.

Strona internetowa na skrypcie WordPressa ma intuicyjny panel administracyjny a treść wpisów i stron statycznych zmieniasz tak prosto jakbyś to robił w edytorze tekstu na własnym komputerze.

Kolejne blogi na subdomenach uruchomisz jednym kliknieciem myszki.

A nawet jeśli znajdzie się coś z czym sobie nie poradzisz to wystarczy, że wykonasz zgłoszenie do pomocy technicznej a problem zostanie rozwiązany bardzo szybko.

Twoej blogi będą połączone z naszym systemem automatycznych aktualizacji aby Twoje strony były zawsze zaktualizowane i odporne na ataki hakerów.

Motywy Premium Elegant Themes w Klubie eMarketera

Otrzymasz dostęp do 86 motywów graficznych Elegant Themes na bloga do wyboru. Są to bardzo popularne motywy PREMIUM pochodzące z USA całkowicie przygotowane dla języka polskiego. Dobrze prezentują się na komputerach, laptopach i urządzeniach mobilnych. Są pogrupowane w kategoriach tematycznych, a więc na pewno znajdziesz odpowiedni dla tematyki Twoich blogów.

Motywy Elegant Themes mają porzetłumaczony na język polski funkcjonalny ePanel administracyjny po to byś bez znajomości HTMLa wprowadzał prawie dowolne zmiany wyglądu na blogu czy też stronie internetowej kilkoma kliknięciami myszki.

Możesz także dodawać moduły reklamowe, widżety w pasku bocznym czy też kod do zliczania ilości odwiedzin strony, a nawet polecać produkty w programach partnerskich.

Dla większości naszych motywów graficznych można prawie dowolnie zmieniać kolorystykę i czcionki na stronie. Cały czas poszerzamy ilość dostępnych szablonów nie tylko na blogi ale takzę i na strony firmowe.

Profesjonalna pomoc techniczna w Klubie eMarketera

Może się zdarzyć, że będziesz mieć jakieś pytania albo będziesz potrzebować pomocy w ustawieniach strony czy serwera. Rozwiązaliśmy ten problem wprowadzając system wsparcia technicznego i pomocy online.

Na specjalnej stronie zgłoszeniowej opiszesz problem a my poradzimy jak go rozwiązać albo też wprowadzimy odpowiednie rozwiązania na Twojej stronie robiąc zmiany za Ciebie.

Zgłoszenia są archiwizowane i masz dostęp do zgłoszeń archiwalnyach aby w każdym momencie sprawdzić co i jak zostało zrobione.

Wejście do Systemu pomocy
Baza wiedzy w Klubie eMarketera

Odpowiedzi na najczęstsze pytania i rozwiązania problemów zgromadziliśmy w naszej Bazie Wiedzy, która jest cały czas aktualizowana o nowe pytania i odpowiedzi.

Czytaj Bazę Wiedzy

Prowadzimy webinary szkoleniowe przez internetowy pokój konferencyjny, gdzie możesz zadawać pytania naszym ekspertom. W wirtulanym Biurze zgromadziliśmy nagrania z webinarów abyś miał dostęp do najnowszej, praktycznej wiedzy marketingowej o dowolnej porze dnia i nocy.

Zobacz nagrania szkoleń

W trakcie uruchomiania jest forum dla naszych Klubowiczów, gdzie będzie można wymieniać się pomysłami i korzystać z doświadczenia innych forumowiczów.

Profesjonalne pozycjonowanie w Klubie eMarketera

Dziś prawie wszyscy internauci szukają potrzebnych im informacji w wyszukiwarce Google. Przygotujemy Twojego bloga tak, aby wpisy pojawiały się wysoko w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu będziesz mieć coraz więcej odwiedzin na stronie. Dużo więcej osób pozna Ciebie i Twoją ofertę.

Otrzymasz odpowiednie narzędzia SEO i fachową wiedzę aby samodzielnie pozycjonować Twoje wpisy w wyszukiwarkach internetowych.

Jeśli zechcesz to możesz pozycjonowanie zlecić nam.

Gotowe artykuły wysokiej jakości w Klubie eMarketera

Do prowadzenia bloga potrzebujesz mieć odpowiednie treści wysokiej jakości i nigdzie nie publikowane. Możesz je komuś zlecać albo pisać samodzielnie.

Od nas otrzymasz gotowe artykuły wysokiej jakości, które po wprowadzeniu odpowiednich zmian możesz przedrukować na swoim blogu. Wpisy są z róznych dziedzin o różnej tematyce. Artykuły są w języku angielskim. Wystarczy użyć tłumacza internetowego i potem sprawdzić tekst automatycznego tłumaczenia i zredagować.

Artykuły #1

Współpracujemy także z agencją Article Marketing abyś mógł zlecić napisanie profesjonalnych tekstów w dobrej cenie.

Do szybkiego budowania dużych list adresowych potrzebujesz rozdawać raporty i darmowe ebooki na swoich stronach przechwytujących. Do Twojej dyspozycji będzie wiele takich materiałów dla subskrybentów

Ebook dla subskrybentów #1

[/level-emarketer]

[level-emarketer-pro]

Profesjonalny Hosting (serwer dla blogów) do 5 domen, 10GB powierzchni dyskowej, 30GB transferu, 10 baz MySQL
Do 20 kont e-mail (skrzynek pocztowych) w Twojej domenie z obsługą także przez www
Skonfigurowany Autoresponder FUMP bez limitu kont i subskrybentów do email marketingu
Internetowy Pokój konferencyjny na 500 miejsc 1 raz/tydzień na 2 godziny
Instalacja i aktualizacja bloga na skrypcie WordPress
86 motywów graficznych Elegant Themes na bloga do wyboru
System wsparcia technicznego i pomocy online
Baza Wiedzy, webinary szkoleniowe i forum dla Klubowiczów
Przygotowanie bloga do pozycjonowania w wyszukiwarkach i narzedzia do SEO
Gotowe artykuły do przedruku o różnej tematyce oraz materiały dla subskrybentów

[/level-emarketer-pro]