Opinie

Marek Adamowski
Marek Adamowski MarekAdamowski.pl
Buduję swój biznes przez internet już od roku. Zaczynając nie miałem zielonego pojęcia o niczym, nie znałem żadnych narzędzi, które są mi potrzebne do pracy w internecie. Po wielu męczarniach i poszukiwaniach zaczynałem jakoś się poruszać i pracować. Jednak wiedziałem,że to nie to. Pewnego dnia mój przyjaciel polecił mi Serwis4U. Już na samym początku stwierdziłem, że to jest to. Teraz nareszcie mogę pracować jak profesjonalista. Narzędzia, które daje Serwis4U są tak łatwe w obsłudze, że nawet kilkuletnie dziecko potrafiłoby je obsługiwać. To co oferuje nam Serwis4U polecam szczególnie laikom, którzy nie wiedzą jak zacząć, a chcą pracować lub też budować własny biznes w internecie. Za tak minimalną cenę tak wspaniałego servisu jak Serwis4U na pewno nie znajdziesz nigdzie. SUPER SPRAWA . Polecam wszystkim i pozdrawiam.
Stefan Foit
Stefan Foit Foit.pl
Marketing internetowy, narzędzia internetowe itp. sprawy to jeszcze pół roku temu to dla mnie był temat z kosmosu.Teraz dzięki serwis4u wszystko staje się prostsze i zrozumiałe. Bardzo wiele się nauczyłem przez proste i zrozumiałe opisy tematu marketingu internetowego. Dla mnie serwis4u to” akademia trzeciego wieku.” Warto się uczyć żeby zaistnieć w e-biznesie.
Jerzy Morycz
Jerzy Morycz
Od pewnego czasu korzystam z usług hostingowych niezbędnych do prowadzenia zarobkowej działalności przez internet. Głównie jest to prowadzenie bloga i związana z tym potrzeba połączenia tego z pocztą i autoresponderem. Ktoś, kiedyś polecił mi firmę amerykańską i tam do tej pory utrzymywałem swoją aktywność. Niedawno odkryłem polski Serwis4u oferujący lepsze warunki. Przeniosłem swoje strony na Serwis4u, aby wypróbować tą usługę. Użytkuję ten serwis już ponad miesiąc i jestem mile zaskoczony. Przede wszystkim jako osoba nieangielskojęzyczna mam większy komfort kontaktu z usługodawcą w każdej potrzebie. Dostałem więcej możliwości za niższą cenę i pełne wsparcie techniczne. Otrzymałem możliwość tańszego utrzymywania domen, co ma niezwykłe znaczenie gdy rejestruję ich więcej. Zauważyłem zwiększenie szybkości otwierania stron.
Agnieszka Windak
Agnieszka Windak
Polski projekt, obsługa i wsparcie techniczne na miejscu, hosting na 5 domen. To tylko kilka zalet które daje Serwis4U. Dla wszystkich, którzy chcą być widoczni w sieci narzędzie wręcz niezbędne. A możliwość jego zakupu przez Familo – chciałoby się powiedzieć … bezcenna:-).
Jolanta Fariello
Jolanta Fariello JolantaFariello.pl
To co oferuje Serwis4U jest wyjątkowe w internecie. Serwis4U charakteryzuje się dużym profesjonalizmem i rzetelnością. Jeśli jesteś osobą zupełnie początkującą i pełną obaw czy da sobie rade na polu wykorzystania narzędzi internetowych to z pewnością trafiłeś w dobre ręce. Dla osób dopiero początkujących jest przygotowany system automatycznego uruchomienia stron oraz ich konfiguracji. System nagranych szkoleń i pomocnych programów. Otrzymasz tu olbrzymie wsparcie nie tylko techniczne. Dla osób zaawansowanych w technikach marketingu internetowego nie zabraknie wiedzy profesjonalnej i dodatkowych możliwości czerpania korzyści. Jestem przykładem osoby zupełnie nie zorientowanej początkowo w temacie korzystania z narzędzi internetowych, która dzięki wsparciu i ofercie serwisu radzi sobie i skutecznie wykorzystuje narzędzia oferowane w Serwisie4U. Zachęcam do skorzystania z całego serwisu.
Jolanta Kłapkowska
Jolanta Kłapkowska JolantaKlapkowska.pl
Współpracuję i korzystam z wiedzy, z serwisem4u.com już od 2 lat. Początki moje w internecie były trudne, nic nie umiałam, ledwo co ukończyłam kurs komputerowy.Dzięki darmowym poradom dobrych ludzi prowadzę dziś dwa blogi i biznes w internecie. Szczególnie dziękuję za pomoc Markowi Rusak, Zygmuntowi Maciejewskiemu i Joli Fariello. Z całego serca polecam.